ارتباط با ما

 

«پایگاه علم و دانش پژوهی هادی»، یک مرکز تحلیلی با محوریت گزارش های ویژه در موضوعات استراتژیک است که با هدف ارائه گزارش و تحلیل هایی علمی مبتنی بر منابع آشکار و کمتر دیده شده در مورد حوادث و تحولات روز جهان و ایران راه اندازی شده است. «پایگاه علم و دانش پژوهی هادی» در کنار توجه به پشت پرده تحولات جهان و ایران، بازخوانی تحولات و حوادثی که در فهم علل وقایع امروز کارگشاست و قبل از این کمتر در محافل نخبگانی و رسانه‌ای مطرح شده را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

 از آنجایی که مخاطب موضوعات مورد بررسی این پایگاه نخبگان سیاسی، رسانه‌ای و دانشگاهی هستند، گزارش‌های منتشر شده در سایت مبتنی بر منابع، گزارش‌ها و نقل قول‌های مشخص و تایید شده است که امکان بهره گیری هر چه بهتر از مطالب را برای نخبگان فراهم خواهد کرد.

 

 

«پایگاه علم و دانش پژوهی هادی» سعی دارد تا با ایجاد فضایی علمی و مستند و استفاده از اساتید و متخصصان حوزه‌های مورد تمرکز سایت و با استعانت از پروردگار عالم و پیشوایان امت (علیهم السلام) به خصوص پیشوای دهم شیعیان، برخی حقایق کمتر دیده شده و نادیده عرصه سیاست را بازگو کند؛ باشد که همچون نام هادی، هدایت گری به سمت حقیقت باشد.

 

عضویت در خبرنامه
سایت هادی