چندرسانه ای

تحریریه هادی

  حمله تروریستى صهیونیست‌ها به انگلیسى‌ها در هتل کینگ دیوید

  در ژوئن 1946 نیروهای انگلیسی توانستند 2700 تن از رهبران و اعضای گروه‌های تروریستی از جمله گروه هاگانا و پالماخ را دستگیر کنند. در این موج دستگیری هیچ‌کدام از رهبران مهم ایرگون و لیحی به چنگ انگلیسی‌ها نیفتادند. این حرکت انگلیسی باعث خشم صهیونیست‌ها شد و آن‌ها در خونین‌ترین حمله تروریستی خود «هتل کینگ دیوید» را که مرکز دولت نظامی و غیرنظامی فلسطین بود، منفجر کردند. این حمله توسط رهبر ایرگون یعنی «مناخیم بگین»،که بعدها نخست‌وزیر اسرائیل شد و جایزه صلح نوبل را نیز دریافت کرد، طرح ریزی شده بود.
  1396/5/3 13:55

  «خود» کُشیِ صهیونیسم؛ بازخوانى ترور انگلیسى ها و امریکایى ها توسط تروریست هاى اسرائیلى

  صهیونیسم در طول تاریخ خود برای کسب و تثبیت قدرت خود از هیچ ابزاری دریغ نکرده است؛ ترور، یکی از ابزارهای مهم آن‌ها در این راستاست که دوستان و دشمنان صهیونیست از چشیدن طعم آن بی‌نصیب نمانده‌اند. رژیم صهیونیستی نیز به عنوان بخشی از این جریان، برای ایجاد و تثبیت دولت صهیونیستی در زمان‌های مختلف از ابزار ترور برای برداشتن موانع پیش روی خود استفاده کرده است.
  1396/5/3 13:10

  اولین دور از مسابقات المپیک یهودی مکابیا

  بر اساس تصاویری که در فیلم «(חיי היהודים) زندگی یهودیان» که توسط کمپانی «(המזרח) شرق» تولید شده، می توان سابقه این مسابقات را در سال ۱۹۱۳ جست (۳۵ سال پیش از تاسیس رسمی اسرائیل) که در آن یهودیان مهاجر در موج های نخست و دوم و نیز یهودیان آلمان، اتریش و نیز از ساکنان امپراطوری عثمانی در آن حضور داشتند. در این فیلم که از آرشیو سینمایی اورشلیم به دست آمده، به وضوح پرچم های امپراطوری عثمانی دیده می شود.
  1396/4/27 12:52

  المپیک مکابیا؛ ورزش در خدمت صهیونیسم

  مسابقات مکابیا یا المپیک یهودی با الهام از یهودا مکابی، قهرمان مبارزه با ظلم و ستم پادشاه یونانی، امروزه ابزاری در جهت اهداف صهیونیسم جهانی است. مکابیا با گردهم آوردن یهودیان جهان، دل‌بستگی آنان به دولت جعلی یهودی و فرهنگ صهیونیسم را بیشتر خواهد کرد.
  1396/4/27 12:50

  مصاحبه پایگاه Mondoweiss با باسل صادر

  مصاحبه پایگاه Mondoweiss با باسل صادر برنامه نویس اپلیکیشن ازمه که در دانشگاه عبری اورشلیم درس خوانده و از سوی سازمان صهیونیستی «بنیاد صلح شیمون پرز» تامین مالی شده است.
  1396/4/24 12:51

  گزارش الجزیره درباره اپلیکیشن ازمه

  گزارش الجزیره درباره اپلیکیشن ازمه
  1396/4/24 12:51

  گزارش کوتاه الجزیره پلاس درباره اپلیکیشن ازمه

  گزارش کوتاه "الجزیره پلاس" درباره اپلیکیشن ازمة و مصاحبه با باسل صادر برنامه نویس جوان این برنامه که دانشجوی دانشگاه عبرى اورشلیم یکى از مهمترین دانشگاه هاى رژیم صهیونیستى است. لازم به ذکر است حمایت هاى مورد نیاز، توسط سازمان صهیونیستى "بنیاد صلح شیمون پرز" صورت گرفته است.
  1396/4/24 12:50

  گزارش شبکه دو اسرائیل درباره ازمه

  گزارش شبکه دو اسرائیل درباره ازمه و مصاحبه خبرنگار صهیونیست با باسل صادر برنامه نویس این اپلیکیشن که در دانشگاه عبری اورشلیم درس خوانده و از سوی سازمان صهیونیستی «بنیاد صلح شیمون پرز» تامین مالی شده است.
  1396/4/24 12:50

  گزارش شبکه تلویزیونى "فلسطین" درباره اپلیکیشن ازمه

  گزارش شبکه تلویزیونى "فلسطین" درباره اپلیکیشن ازمة و مصاحبه با باسل صادر برنامه نویس جوان این برنامه که دانشجو دانشگاه عبرى اورشلیم یکى از مهمترین دانشگاه هاى رژیم صهیونیستى است. لازم به ذکر است حمایت هاى مورد نیاز، توسط سازمان صهیونیستى "بنیاد صلح شیمون پرز" صورت گرفته است.
  1396/4/22 13:14

  تجاوز به افغانستان؛ کرامت انسانی زیر چکمه‌های آمریکایی

  15 سال حضور متجاوزانه نیروهای نظامی آمریکا و متحدانش در افغانستان، ثمره‌ای جز کشتار غیرنظامیان و نابودی این کشور به دنبال نداشت که همه این جنایت‌ها در زمره نقض حقوق بشردوستانه قابل‌بررسی است.
  1396/4/13 00:00
127
عضویت در خبرنامه
سایت هادیان