چندرسانه ای

تحریریه هادی

  المپیک مکابیا؛ ورزش در خدمت صهیونیسم

  مسابقات مکابیا یا المپیک یهودی با الهام از یهودا مکابی، قهرمان مبارزه با ظلم و ستم پادشاه یونانی، امروزه ابزاری در جهت اهداف صهیونیسم جهانی است. مکابیا با گردهم آوردن یهودیان جهان، دل‌بستگی آنان به دولت جعلی یهودی و فرهنگ صهیونیسم را بیشتر خواهد کرد.
  1398/2/17 12:50

  پروژه «فریم های واقعیت»

  پروژه «فریم های واقعیت» که توسط مؤسسه صلح پرز برای آشتی دادن عکاسان عرب و اسرائیلی برگزار می شود، در واقع سلاح عکس را که تاکنون واکنش های منفی بسیاری از سوی افکار عمومی جهانیان علیه جنایات اسرائیل ایجاد کرده را از بین می برد.
  1396/5/26 09:55

  رضاشاه، موجودی که زمین می‌خورد

  رضا‌خان که در آغاز کار، نه دارایی داشت و نه املاکی، با شروع سلطنت و بسط قدرت، املاک و زمین‌های زیادی را در حاصل‌خیز‌ترین نقاط کشور تصاحب و ثروتی هنگفت کسب کرد؛ چنان‌که به هنگام خروج از ایران در سال 1320 شمسی، بزرگ‌ترین مالک و زمین‌دار ایران بود و با داشتن ذخایر نقدی در بانک‌های انگلستان، آمریکا و آلمان، یکی از ثروتمند‌ترین مردان جهان و حتی تاریخ محسوب می‌شد.
  1396/5/22 12:58

  هری ترومن و بمب اتمی

  مهم‌ترین و برجسته‌ترین بخش از ریاست‌جمهوری «هری ترومن» که هرگز فراموش نخواهد شد و همواره با نام او گره خواهد خورد، بمباران اتمی هیروشیما در 6 آگوست 1945 و ناگازاکی، سه روز پس از آن است.
  1396/5/18 12:56

  نفوذ نرم رژیم صهیونیستی در کرانه باختری از طریق نظام آموزشی

  بیش از 60 سال از اشغال فلسطین می‌گذرد، آنچه در طول این سال‌ها از «اشغال» و «اشغالگری» غالبا در اذهان نقش بسته، تصویری کلیشه‌ای از تصرف سرزمین فلسطین، آوارگی فلسطینیان، سلب حقوق مشروع این ملت و مبارزات آنها با یهودیان صهیونیست برای بازپس گیری تمام آن چیزهایی است که از آنها «غصب» شده است. غافل از آنکه در آن‌سو، در تصمیم‌گیری رژیم صهیونیستی سیاست‌ها و طرح‌هایی آرام و بی‌صدا درحال اجراست که معنا و مفهوم اشغال و اشغالگری و خطر تجاوز و تعرض به سرزمین‌های اشغالی در آنها جلوه می‌کند.
  1396/5/14 13:16

  حمله تروریستى صهیونیست‌ها به انگلیسى‌ها در هتل کینگ دیوید

  در ژوئن 1946 نیروهای انگلیسی توانستند 2700 تن از رهبران و اعضای گروه‌های تروریستی از جمله گروه هاگانا و پالماخ را دستگیر کنند. در این موج دستگیری هیچ‌کدام از رهبران مهم ایرگون و لیحی به چنگ انگلیسی‌ها نیفتادند. این حرکت انگلیسی باعث خشم صهیونیست‌ها شد و آن‌ها در خونین‌ترین حمله تروریستی خود «هتل کینگ دیوید» را که مرکز دولت نظامی و غیرنظامی فلسطین بود، منفجر کردند. این حمله توسط رهبر ایرگون یعنی «مناخیم بگین»،که بعدها نخست‌وزیر اسرائیل شد و جایزه صلح نوبل را نیز دریافت کرد، طرح ریزی شده بود.
  1396/5/3 13:55

  اولین دور از مسابقات المپیک یهودی مکابیا

  بر اساس تصاویری که در فیلم «(חיי היהודים) زندگی یهودیان» که توسط کمپانی «(המזרח) شرق» تولید شده، می توان سابقه این مسابقات را در سال ۱۹۱۳ جست (۳۵ سال پیش از تاسیس رسمی اسرائیل) که در آن یهودیان مهاجر در موج های نخست و دوم و نیز یهودیان آلمان، اتریش و نیز از ساکنان امپراطوری عثمانی در آن حضور داشتند. در این فیلم که از آرشیو سینمایی اورشلیم به دست آمده، به وضوح پرچم های امپراطوری عثمانی دیده می شود.
  1396/4/27 12:52

  مصاحبه پایگاه Mondoweiss با باسل صادر

  مصاحبه پایگاه Mondoweiss با باسل صادر برنامه نویس اپلیکیشن ازمه که در دانشگاه عبری اورشلیم درس خوانده و از سوی سازمان صهیونیستی «بنیاد صلح شیمون پرز» تامین مالی شده است.
  1396/4/24 12:51

  گزارش الجزیره درباره اپلیکیشن ازمه

  گزارش الجزیره درباره اپلیکیشن ازمه
  1396/4/24 12:51

  گزارش کوتاه الجزیره پلاس درباره اپلیکیشن ازمه

  گزارش کوتاه "الجزیره پلاس" درباره اپلیکیشن ازمة و مصاحبه با باسل صادر برنامه نویس جوان این برنامه که دانشجوی دانشگاه عبرى اورشلیم یکى از مهمترین دانشگاه هاى رژیم صهیونیستى است. لازم به ذکر است حمایت هاى مورد نیاز، توسط سازمان صهیونیستى "بنیاد صلح شیمون پرز" صورت گرفته است.
  1396/4/24 12:50
124
عضویت در خبرنامه
سایت هادیان