چندرسانه ای

صهیونیسم بین الملل

  المپیک مکابیا؛ ورزش در خدمت صهیونیسم

  مسابقات مکابیا یا المپیک یهودی با الهام از یهودا مکابی، قهرمان مبارزه با ظلم و ستم پادشاه یونانی، امروزه ابزاری در جهت اهداف صهیونیسم جهانی است. مکابیا با گردهم آوردن یهودیان جهان، دل‌بستگی آنان به دولت جعلی یهودی و فرهنگ صهیونیسم را بیشتر خواهد کرد.
  1396/4/27 12:50

  سایان ها؛ بازوی عملیاتی موساد

  سرویس های اطلاعاتی اسرائیل همواره به دنبال جاسوسی، خرابکاری، ترور، توسعه روابط مخفیانه ویژه و اموری از این قبیل برای حفظ امنیت اسرائیل در سراسر نقاط جهان بوده اند. یکی از راه هایی که موساد در این راستا از آن سود جسته است، استفاده از «سایان» ها می باشد. سایان ها یهودیان داوطلب کمکی هستند که در اقدامات عملیاتی موساد به کمک آن شتافته و توانایی های خود را در راه خدمت به این سازمان دریغ نکرده اند.
  1395/11/6 16:10

  بنیاد سیمون ویزنتال؛ بنیادی بر پایه‌های دروغ

  «سیمون ویزنتال» (1908-2005) یکی از چهره هایی است که فعالیت زیادی در راستای اثبات هولوکاست و مظلوم نمایی یهودیان انجام داده و حدود پنج‌دهه مدعی بود که از دفتر خود در وین، بزرگ‌ترین عملیات‌های تعقیب و دست‌گیری جنایت‌کاران آلمان‌ نازی را انجام داده است و این در حالی است که بیشتر ادعاهای وی توسط دیگر یهودیان رد شده و ویزنتال را به یک داستان سرا تبدیل کرده است.
  1395/7/8 00:00

  حمایت از هم‌جنس‌بازی تا هم‌دستی با FBI و تغییر مداخل دایره‌المعارف‌ها؛

  ADL؛ بنیادی برای افترا

  اتحادیه ضد افترا (Anti-Defamation League) سازمانی غیردولتی و بین‌المللی است؛ که مقر اصلی آن در شهر نیویورک ایالات‌متحده واقع است. این سازمان که در حقیقت آن را می‌توان بنیادی برای افترا نامید، خود را بزرگ‌ترین و مهم‌ترین سازمان حمایت از حقوق بشر در آمریکا توصیف می‌کند. اتحادیه ضد افترا، وظیفه خود را مقابله با ستیز با یهودیان (Jewish)، حمایت از آن‌ها، حمایت از حقوق مدنی تمامی شهروندان و مخالفت با هرگونه نژادپرستی و هر نوع نفرت پراکنی می‌داند.
  1395/8/17 00:00
4
عضویت در خبرنامه
سایت هادی